Fascynujące szczegóły na temat studia laser .

Która z nas nie pragnęłaby mieć wiecznie do perfekcji gładkich nóg oraz nie potrzebować ich golić? Szczególnie, gdy nadchodzi lato… Jedną z coraz to bardziej modnych sposobów eliminowania niechcianych włosów to depilacja laserowa. Laser wyzwala wiązkę światła, a ta przenika do skóry. Pochłania ona melaninę, to znaczy barwnik w mieszkach włosowych. Dotychczas wiązało się to także na nieszczęście z bólem, który pacjentki odczuwały w czasie zabiegu.
Naprzeciwko potrzebom pacjentów wyszła marka Lumenis, która wprowadziła na rynek w 2009 roku urządzenie do depilacji laserowej Lightsheer Duet. Tylko ona posiada laser z dwiema głowicami. Pierwsza głowica jest stworzona z syntetycznego szafiru. To właśnie ta chłodzona końcówka z szafiru sprawia, iż zabieg jest bezbolesny. Następna głowica z kolei jest większa, umożliwia depilację dużych części ciała.
Zabieg Lightsheer duet warszawa jest błyskawiczny i bezbolesny, a koszt zabiegu zależy od rodzaju i liczebności włosów danego klienta.

studio laser warszawa

Możemy skorzystać z Lightsheer Duet w Studio Laser Warszawa w pełni bezpiecznie, bowiem ta innowacyjna maszyna posiada liczne certyfikaty wydane poprzez urząd U.S.A. ds. Żywności i Leków FDA, a także europejskie certyfikaty, m. in. ISO 9001. Poza tym, że Lightsheer Duet na dobre usuwa włoski, leczy również zmiany pigmentowe oraz zamyka naczynia krwionośne na nogach. Podczas jednego zabiegu laser usuwa ok. 20%-30% włosów, więc zabieg należy ponowić 3 do 4 razy zależnie od grubości i kondycji włosa. Oprócz tego, iż zabieg jest bezbolesny, to zajmuje maksymalnie wyłącznie około 45 minut (w przypadku ud).
Świeżo wypuszczona na krajowy rynek maszyna podbiła już serca wielu pacjentek, a dzięki temu coraz większa ilość klinik estetycznych w całej Polsce poszerza swą ofertę o Lightsheer Duet.
Dzięki najświeższym oraz najlepszym technologiom depilacja laserowa jest w stanie naprawdę stać się czystą radością.